O nás

 

V posledních cca patnácti letech šijeme a tvoříme výrobky  ze 100% lnu. Výrobu z tohoto čistě přírodního materiálu jsme zahájili na základě dlouhodobého  průzkumu. Prověřovali jsme jeho vlastnosti,  zjišťovali názory odborníků, ale i našich babiček a dědečků, studovali naši i zahraniční literaturu. A výsledek? Vyšel jako nejlepší ze všech možných přírodních materiálů, dokonce i lepší než konopí.

Máme mnoho spokojených zákazníků, kteří nám naše průzkumy potvrdili. Spánek ve lněném povlečení si velice chválí. Také dle tuzemských výrobců lněných tkanin je o ně velký zájem i ve světě, protože látky, pro jejich výborné  vlastnosti, dodávají mimo jiné i do Afriky, Austrálie a na Nový Zéland.

Pro tuto výrobu jsme se rozhodli také s ohledem na životní prostředí.

Zaměřili jsme se  na co nejdelší propojení krásných vlastností lnu a našeho těla - pro pobyt doma, odpočinek i  spánek. Rádi bychom mu pomohli najít nové přátele, kteří pro jeho čistotu, jednoduchost a krásu budou ochotni pozměnit své myšlení a zaplnit lnem své šatníky a postýlky...

Módní trendy v posledních letech jednoznačně upřednostňují přírodní látky a materiály - lněné oblečení nejen na léto, ale i v zimě, doma i venku.

Vztah k přírodním materiálům nás postupně dovedl i ke zpracovávání vlny.

Hodně zdraví, pohody a klidu v tomto roce se lněnými výrobky  :o)))

Pro dobrou pohodu - pár pohledů z oken naší firmy.

 

uvod-01

uvod-02
 

uvod-03

 uvod-04

 uvod-05

 

NĚCO NAVÍC 

 

Rádi ušijeme z našeho materiálu - 100% lnu, co si budete přát nebo oděvy upravíme dle potřeby. Při objednávce velkého množství zboží např. ložní povlečení pro hotely, mateřské školky, sanatoria, nemocnice, ubrusy a prostíraní do restaurací a hotelů, lze domluvit množstevní slevy.

Nabízíme dodání zboží v dárkovém balení, poštou, k Vámi určenému příjemci. Samozřejmě po řádné domluvě (telefonické - písemné) a zaplacení zboží.

Také je možné zakoupit dárkový poukaz v hodnotě jakou si budete přát.